Ota yhteyttä

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.

Meidät tavoittaa myös sähköpostitse osoitteesta info.tyollisyyspalvelut@eezy.fi.

Nämä yhteystiedot koskevat Eezy Työllisyyspalveluita. Jos etsit Eezyn muiden yhtiöiden tietoja niin löydät ne täältä.


Toimipisteemme

Toimimme valtakunnallisesti. Alla on kiinteät toimipisteemme, mutta palvelemme asiakkaitamme yli 60 paikkakunnalla.

Helsinki

Itämerenkatu 3 A 4krs.
00180 Helsinki
(hallinto)

Kutomotie 18
00380 Helsinki
(työhönvalmennus, psykologipalvelu ja kuntoutus)

Pasilanraitio 9 B
00240 Helsinki
(kotoutumiskoulutukset)

Espoo

Miestentie 3
02150 Espoo

Tampere

Sorinkatu 4 C
33100 Tampere

Mikkeli

Otavankatu 7
50100 Mikkeli
(kotoutumiskoulutukset)

Lahti

Askonkatu 9
15100 Lahti

Salo

Salorankatu 5-7
24240 Salo

Vaasa

Virtaviiva 8 I
65320 Vaasa
(kotoutumiskoulutukset)

Joensuu

Tulliportinkatu 54
80100 Joensuu

Oulu

Kempeleentie 7 C 30
90400Oulu

Kuopio

Kauppakatu 48
70110 Kuopio

Henkilöstö

Jarno Vepsäläinen

Liiketoimintajohtaja

040 195 5753
jarno.vepsalainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tiia Kantanen

Palvelujohtaja

Valmennus- ja koulutuspalvelut

040 631 5255
tiia.kantanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pia Palotie

Palvelujohtaja

Työkykypalvelut

050 467 8782
pia.palotie@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tatu Paavola

Palvelujohtaja

Kotoutumiskoulutukset

050 911 3649
tatu.paavola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Teresa Puurtinen

Palvelujohtaja

Henkilöstö- ja resurssitiimi

020 728 0358
teresa.puurtinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marjo Tupasela

Toimistoassistentti

050 521 8456
marjo.tupasela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Koskenniemi

Taloushallinnon asiantuntija
(Vanhempainvapaalla)

Juho Virta

ICT-koordinaattori

050 514 4647
juho.virta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Georg Pärn

IT-assistentti

050 470 8212
georg.parn@eezy.fi
Ota yhteyttä

Morva Motavali

Markkinoinnin ja Viestinnän Koordinaattori

050 443 4575
morva.motavali@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna-Leena Heikkilä

Tiiminvetäjä

NUOTTI-valmennus

050 535 0653
hanna-leena.heikkila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marika Lehtonen

Tiiminvetäjä

Etelä-Pohjanmaa, Häme, Keski-Suomi, Pirkanmaa

050 342 7989
marika.lehtonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanna Voutilainen

Tiiminvetäjä

Lappi, Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa

050 595 3331
sanna.voutilainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Martti Turunen

Tiiminvetäjä

Etelä-Savo, Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo

050 462 0391
martti.turunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petteri Sääskilahti

Tiiminvetäjä

Satakunta, Varsinais-Suomi

050 598 5860
petteri.saaskilahti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Minna Väänänen

Tiiminvetäjä
Ammatillinen kuntoutus

050 347 6440
minna.vaananen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Anni Viljanen

Tiiminvetäjä

Uusimaa

050 443 1283
anni.viljanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marjo Kumpulainen

Tiiminvetäjä
Kotoutumiskoulutus

Uusimaa

050 594 8471
marjo.kumpulainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laskutustiedot

Eezy Valmennuskeskus Oy, 2216648-2

Verkkolaskuosoite: 003722166482
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
Verkkolaskuosoite: 003722166482
Operaattori: Danske Bank (DABAFIHH)

Olemme osa Eezy Oyj -konsernia, johon kuuluvat Eezy Henkilöstöpalvelut, Eezy Kevytyrittäjät, Eezy Personnel ja Eezy Flow.